Stal żebrowana

Stal żebrowana

Stal żebrowana

W budownictwie stosuje się wiele gatunków stali, której dobór zależny jest od rodzaju konstrukcji oraz przeznaczenia budynku. Najpopularniejszym gatunkiem stali wykorzystywanym na placach budowy w całym kraju jest stal zbrojeniowa. Stal zbrojeniową stosuje się w fundamentach oraz na wieńcu dachowym. To także popularny komponent prefabrykatów z żelazobetonu zwanego potocznie żelbetem.

W naszej hurtowni stali znajdziesz materiały o różnych właściwościach i parametrach. Sprawdzą się one do stawiania konstrukcji, które wymagają dużej wydajności obciążeniowej. W sprzedaży mamy również stal z przeznaczeniem do budowy zbrojeń i szkieletów z lekkich materiałów. Jako hurtownia stali jesteśmy w stanie dostarczyć Ci komponenty o ściśle określonych parametrach. Dzięki temu możesz u nas zakupić stal, pręty i zbrojenia docięte do dowolnej długości.

Rodzaje stali żebrowanej

W naszej hurtowni stali dostaniesz elementy konstrukcyjne najwyższej jakości. Stal żebrowana jest dostępna w 3 klasach:

  • A-II to pręty żebrowane z dwoma żeberkami podłużnymi, które biegną równolegle do długości pręta, pomiędzy nimi wykonywane są żeberka poprzeczne, które biegną wzdłuż linii skośnie, stal żebrowana A-II jest wykorzystywana jako zbrojenie nośne,
  • A-III to pręty żebrowane z żeberkami jak A-II ale usytułowanymi w tzw. „jodełkę” i nachylonymi do żeber podłużnych z jednej strony pręta pod kątem 600, stal żebrowana A-III jest wykorzystywana jako zbrojenie główne,
  • A-IIIN to pręty żebrowane, które dodatkowo posiadają nawalcowane odcinki żeberek podłużnych między żeberkami poprzecznymi, to stal charakteryzująca się najwyższą klasą wytrzymałości dla elementów konstrukcyjnych.

Stal żebrowana z dowozem – Jabłonna, Legionowo, inne miasta powiatu

Stal żebrowana zajmuje ważne miejsce w asortymencie naszej hurtowni. W stałym asortymencie posiadamy stal żebrowaną o grubości:

  • 6 mm,
  • 8 mm,
  • 10 mm,
  • 12 mm,
  • 16 mm.

Nasza hurtownia budowlana z siedzibą w miejscowości Jabłonna oferuje również inne materiały budowlane. Znajdziecie tu Państwo m.in. gazobeton w postaci bloczków H+H, piasek budowlany i żwir oraz wiele innych. Wszystkie materiały budowlane oferujemy w raz z dostawą. Realizujemy zlecenia na terenie całego powiatu legionowskiego. Stal dowozimy na place budowy w miejscowościach: Jabłonna, Chotomów, Legionowo, Wieliszew, Łajski, Serock, Michałów Reginów oraz Skrzeszew.  Współpracujemy z klientami indywidualnymi oraz deweloperami. Gwarantujemy terminowe dostawy i najniższe ceny w okolicy.

Masz pytania dotyczące szczegółowej oferty?