Piasek / żwir

Piasek / żwir

Piasek budowlany

Piasek budowlany jest niezwykle ważnym elementem każdego placu budowy. Wyróżnia się kilka odmian piasku budowlanego o różnych właściwościach. Miarą dobrej hurtowni budowlanej jest uwzględnienie w asortymencie zróżnicowanych potrzeb klientów i dostarczanie piasku budowlanego o określonych parametrach użytkowych.

Najpopularniejszy piasek budowlany to piasek ostry, który nazywamy również płukanym. Charakteryzuje się dużą zawartością krzemionki i jest częstym składnikiem nie tylko betonu, ale również zapraw murarskich i tynkarskich. Inną rolę na placu budowy pełni piasek zasypowy, który sprawdza się przy stabilizowaniu fundamentów oraz rur i kabli układanych w wykopach.

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom zróżnicowanych inwestorów staramy się dostarczać wysokogatunkowy piasek budowlany różnych odmian. Także nieco bardziej specjalistyczną pospółke piaskowo-żwirową stosowaną podczas budowy dróg i oczyszczalni ścieków. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą bezpośrednio w hurtowni w Jabłonnej.

 

Piasek i żwir z dowozem – Jabłonna, Legionowo i okolice

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze dostaw materiałów budowlanych. Zakupione w naszej hurtowni materiały budowlane dostarczamy na terenie całego powiatu legionowskiego. W stałym asortymencie posiadamy:

  • piasek,
  • żwir,
  • żwir do betonowania,
  • żwir drenażowy.

Naszym Klientom oferujemy także szeroki wybór innych materiałów budowlanych. W zależności do swoich potrzeb znajdziecie tu Państwo materiały konstrukcyjne i budowlane niezbędne na etapie wylewania fundamentów – deski do zabezpieczenia wykopów fundamentowych oraz stal żebrowaną do zbrojenia fundamentów. W asortymencie posiadamy również różne typy izolacji, takie jak folie do fundamentów, styropian i wełna do ociepleń.

Dostawy materiałów budowlanych realizujemy na terenie miejscowości: Jabłonna, Chotomów, Legionowo, Wieliszew, Łajski, Serock, Michałów Reginów oraz Skrzeszew.

Masz pytania dotyczące szczegółowej oferty?