Piasek / żwir

Piasek / żwir

Piasek budowlany

Piasek budowlany jest niezwykle ważnym elementem każdego placu budowy. Wyróżnia się kilka odmian piasku budowlanego o różnych właściwościach. Miarą dobrej hurtowni budowlanej jest uwzględnienie w asortymencie zróżnicowanych potrzeb klientów i dostarczanie piasku budowlanego o określonych parametrach użytkowych.

Najpopularniejszy piasek budowlany to piasek ostry, który nazywamy również płukanym. Charakteryzuje się dużą zawartością krzemionki i jest częstym składnikiem nie tylko betonu, ale również zapraw murarskich i tynkarskich. Inną rolę na placu budowy pełni piasek zasypowy, który sprawdza się przy stabilizowaniu fundamentów oraz rur i kabli układanych w wykopach.

Piach zasypowy – niezastąpiony w wielu pracach

Piasek zasypowy, zwany inaczej podsypką, nie jest płukany wodą i nie można określić jego typowej ziarnistości, jak np. w przypadku piasku płukanego. Wykorzystywany jest przede wszystkim do obsypywania fundamentów oraz podczas wyrównywania terenu np. w ogrodzie lub przy budowie podjazdów do posesji. Podczas stosowania piasku zasypowego trzeba pamiętać, aby dobrze go ubić na fundamentach, np. przy pomocy zagęszczarki. Ponadto piasek zasypowy to świetne kruszywo budowlane służące do obsypywania rur wodociągowych i kanalizacyjnych, a także kabli prowadzonych w wykopach. Jest również stabilizatorem podczas prac budowlanych przy ciągach komunikacyjnych z kostki brukowej.

Piach zasypowy z naszej oferty na pewno spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Jest materiałem o odczuwalnie większej ziarnistości,  dlatego będzie doskonałym wyborem, gdy zależy Ci na prowadzeniu prac ziemnych wymienionych powyżej. W dodatku jego zaletą jest konkurencyjna cena i duża dostępność. U nas zamówisz nawet większe ilości piachu zasypowego, a my dostarczymy go dla Ciebie pod wskazany adres. Wspieramy prowadzenie prac ziemnych i inwestycji w całym regionie, dlatego możesz na nas liczyć!

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące asortymentu, chcesz złożyć zamówienie lub otrzymać inne potrzebne Ci informacje, skontaktuj się z nami. Realizujemy zakupy z dostawą, a Ty oszczędzasz czas i pieniądze. Chętnie będziemy z Tobą współpracować regularnie – wielu naszych klientów po pierwszych zakupach decyduje się na kolejne i zostaje z nami na dłużej. Wierzymy, że wysoka jakość produktów w połączeniu z miłą i profesjonalną obsługą to klucz to sukcesu! 

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom zróżnicowanych inwestorów staramy się dostarczać wysokogatunkowy piasek budowlany różnych odmian. Także nieco bardziej specjalistyczną pospółkę piaskowo-żwirową stosowaną podczas budowy dróg i oczyszczalni ścieków. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą bezpośrednio w hurtowni w Jabłonnej.

 

Piasek i żwir z dowozem – Jabłonna, Legionowo i okolice

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze dostaw materiałów budowlanych. Zakupione w naszej hurtowni materiały budowlane dostarczamy na terenie całego powiatu legionowskiego. W stałym asortymencie posiadamy:

  • piasek,
  • żwir,
  • żwir do betonowania,
  • żwir drenażowy.

W sprzedaży mamy jedynie najwyższej jakości kruszywa, które pochodzą ze sprawdzonego źródła. Wszystkie materiały dostarczamy z piaskowni w Legionowie, używając do tego własnych środków transportowych. Oferujemy dostęp do różnorodnych mieszanek o odmiennych właściwościach. Mamy piasek do zasypu fundamentów, który odpowiednio ustabilizuje i wzmocni zbrojenie. Możemy Ci również zaproponować kruszywo idealnie łączące zaprawę i beton.

Pracownicy naszej piaskowni w Legionowie to doświadczeni specjaliści, którzy doradzą Ci w wyborze najlepszego rozwiązania. Jeżeli nie jesteś pewny, który piasek sprawdzi się do konkretnego rodzaju prac, na pewno pomożemy podjąć decyzję.

Piaskownia Legionowo – kompleksowe zaopatrzenie budowy

Naszym Klientom oferujemy także szeroki wybór innych materiałów budowlanych. W zależności do swoich potrzeb znajdziecie tu Państwo materiały konstrukcyjne i budowlane niezbędne na etapie wylewania fundamentów – deski do zabezpieczenia wykopów fundamentowych oraz stal żebrowaną do zbrojenia fundamentów. W asortymencie posiadamy również różne typy izolacji, takie jak folie do fundamentów, styropian i wełna do ociepleń.

Dostawy materiałów budowlanych realizujemy na terenie miejscowości: Jabłonna, Chotomów, Legionowo, Wieliszew, Łajski, Serock, Michałów Reginów oraz Skrzeszew.

Masz pytania dotyczące szczegółowej oferty?