Deski

Deski

Deski – Jabłonna, Legionowo i okolice

Naszą specjalnością są deski. Deski to powszechnie wykorzystywany na placu budowy materiały konstrukcyjny, który może pełnić zarówno rolę pomocniczą w procesie budowy, jak i stanowić integralny element powstającej konstrukcji. W zależności od przeznaczenia deski powinny spełniać określone normy w zakresie parametrów użytkowych. W odpowiedzi na zróżnicowane potrzeby inwestorów oraz wykonawców usług budowlano-remontowych nasza hurtownia budowlana oferuje m.in.:

  • deski do zabezpieczenia wykopów fundamentowych,
  • deski do rusztowań,
  • łaty,
  • kontrłaty,
  • krokwie,
  • płyty OSB.

W asortymencie posiadamy również inne materiały budowlane. Znajdziecie tu Państwo m.in. stal żebrowaną do zbrojenia fundamentów, cement do przygotowywania zapraw cementowych i cementowo-wapiennych, a także niezbędne materiały izolacyjne. W sprzedaży posiadamy folie ochronne na fundamenty, styropian oraz wełnę do ociepleń na ściany i dachy. Wszystkie zamówione w naszej hurtowni materiały budowlane dostarczamy pod wskazany adres. Realizujemy dostawy na terenie całego powiatu legionowskiego zaopatrując place budowy i remonty na terenie miejscowości, takich jak Legionowo i Jabłonna oraz Chotomów, Wieliszew, Łajski, Serock, Michałów Reginów oraz Skrzeszew. Zapewniamy kompleksową obsługę wraz z rozładunkiem towaru we wskazanym miejscu.

 

Dlaczego warto zamawiać deski w Jabłonnej?

Obok fachowej i kompleksowej obsługi oraz szerokiego i zróżnicowanego asortymentu, który doskonale wpisuje się w potrzeby prac budowlanych i remontowo-budowlanych naszym Klientom gwarantujemy najbardziej konkurencyjne ceny w okolicy. Wieloletnia obecność na rynku i współpraca z wieloma cenionymi producentami materiałów budowlanych przekłada się na preferencyjne warunki realizacji zamówień tak w przypadku klientów indywidualnych, jak i klientów biznesowych.

Masz pytania dotyczące szczegółowej oferty?