Bloczki H+H / betonowe

Bloczki H+H / betonowe

Gazobeton do budowy domu

Gazobeton to popularny materiał budowlany, który cieszy się coraz większym zaufaniem inwestorów. O jego popularności decydują parametry i walory wyróżniające ten produkt na tle innych materiałów budowlanych.  Gazobeton charakteryzuje się m.in. niższą niż w przypadku pustaków ceramicznych promieniotwórczością oraz brakiem wydzielania się szkodliwych dla zdrowia substancji. Gazobeton do budowy domu nie tylko nie zawiera materiałów toksycznych, które mogłyby być potencjalnie szkodliwe dla mieszkańców, ale dodatkowo wytwarza przyjazny mikroklimat w pomieszczeniach. Te właściwości zawdzięcza wykorzystaniu naturalnych surowców, takich jak piasek. Gazobeton jest również całkowicie odporny na bakterie, glony i grzyby pleśniowe, w związku z czym bloczki z gazobetonu mogą być wykorzystywane praktycznie we wszystkich strefach klimatycznych.

 

Gazobeton z dostawą – Jabłonna, Legionowo i okolice

Nasza hurtownia budowlana z siedzibą w miejscowości Jabłonna oferuje wysokiej jakości gazobeton. W asortymencie posiadamy:

  • bloczki gazobetonowe H+H,
  • bloczki betonowe.

Oferowane przez nas bloczki z gazobetonu i bloczki betonowe charakteryzują się bardzo dobrymi parametrami użytkowymi, czemu zawdzięczają popularność zarówno wśród inwestorów indywidualnych, jak i firm remontowo-budowlanych. W stałej sprzedaży oferujemy również inne materiały budowlane i spoiwa, takie jak wysokogatunkowy cement do przygotowywania zapraw cementowych i cementowo-wapiennych. Wszystkie materiały budowlane oferujemy wraz z dostawą i rozładunkiem. Materiały dostarczamy na terenie całego powiatu legionowskiego. Miejscowości takie jak Jabłonna i Legionowo nie są tutaj wyjątkiem. Dla Państwa wygody dostawy poszczególnych materiałów możemy realizować niezależnie od siebie, co znacząco ogranicza koszty budowy wynikające z konieczności zabezpieczenia niektórych typów materiałów konstrukcyjnych lub wykończeniowych przed szkodliwym wpływem czynników atmosferycznych.

Masz pytania dotyczące szczegółowej oferty?