Cement

Cement

Cement

Cement to hydrauliczne spoiwo mineralne stosowane do przygotowywania zapraw cementowych, cementowo-wapiennych i betonów. Cement wykorzystywany jest przede wszystkim do łączenia materiałów budowlanych. Ze względu na skład oraz właściwości wyróżnia się dwie podstawowe grupy cementów – cementy powszechnego użytku oraz cementy specjalne.

Miarą dobrej hurtowni budowlanej jest różnorodność asortymentu. Nasza hurtownia z siedzibą w Jabłonnej oferuje Państwu różne rodzaje cementów powszechnego użytku, m.in.:

  • cement portlandzki,
  • cement portlandzki wieloskładnikowy,
  • cement hutniczy,
  • cement pucolanowy,
  • cement wieloskładnikowy.

Dodatkowo w asortymencie posiadamy cementy specjalne, takie jak cement wiertniczy oraz cement ekspansywny. Klientom poszukujących cementów ze względu na sposób i szybkość wiązania oraz twardnienia oferujemy cement ekspansywny, cement szybkotwardniejący i cement tamponażowy. W zdecydowanej większości spoiwo dostępne jest od ręki w naszej hurtowni. Istnieje również możliwość sprowadzenia konkretnego rodzaju cemnetu na zamówienie.

 

Cement – Jabłonna, Legionowo i okolice

Inwestorów realizujących prace budowalne lub remontowo-budowlane na terenie miejscowości Jabłonna, Legionowo, Łajski, Serock, Michałów Reginów, Skrzeszew i okolicy zachęcamy do zapoznania się z materiałami, jakie oferuje nasza hurtownia budowlana. Obok cementu znajdziecie tu Państwo także wapno, uplastyczniacze, gazobeton w postaci bloczków oraz styropian. W stałym asortymencie posiadamy materiały budowlane i wykończeniowe, narzędzia, artykuły BHP i akcesoria. Cement oraz inne materiały budowlane na terenie całego powiatu legionowskiego.

Masz pytania dotyczące szczegółowej oferty?