Cement

Cement

Cement ekspansywny

Cement to hydrauliczne spoiwo mineralne stosowane do przygotowywania zapraw cementowych, cementowo-wapiennych i betonów. Cement wykorzystywany jest przede wszystkim do łączenia materiałów budowlanych. Ze względu na skład oraz właściwości wyróżnia się dwie podstawowe grupy cementów – cementy powszechnego użytku oraz cementy specjalne.

Miarą dobrej hurtowni budowlanej jest różnorodność asortymentu. Nasza hurtownia z siedzibą w Jabłonnej oferuje Państwu różne rodzaje cementów powszechnego użytku, m.in.:

  • cement portlandzki,
  • cement portlandzki wieloskładnikowy,
  • cement hutniczy,
  • cement pucolanowy,
  • cement wieloskładnikowy.

Dodatkowo w asortymencie posiadamy cementy specjalne, takie jak cement wiertniczy oraz cement ekspansywny. Klientom poszukujących cementów ze względu na sposób i szybkość wiązania oraz twardnienia oferujemy cement ekspansywny, cement szybkotwardniejący i cement tamponażowy. W zdecydowanej większości spoiwo dostępne jest od ręki w naszej hurtowni. Istnieje również możliwość sprowadzenia konkretnego rodzaju cementu na zamówienie.

Cement ekspansywny w naszej ofercie

Charakterystyczny pęczniejący cement ekspansywny to jedna z naszych propozycji branży budowlanej czy przemysłowej. Ten materiał w przeciwieństwie do innych ze swojej klasy nie ulega naturalnemu skurczeniu, dlatego nadaje się np. do kotwiczenia konstrukcji metalowych, mechanicznych i innych wymagających maksymalnej precyzji oraz stabilności.

Naszym klientom polecamy ten specjalistyczny produkt o doskonałych właściwościach, wyprodukowany zgodnie z najlepszymi technologiami. Korzystamy oferty producentów, którzy dodają domieszek do betonu, powodując jego pęcznienie w procesie twardnienia lub skurcz objętościowy – w zależności od efektu, jaki chcą uzyskać. 

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania na temat tego produktu, zapraszamy do kontaktu z nami. Chętnie odpowiemy i doradzimy podczas zakupów, abyś znalazł i wybrał najlepszy beton ekspansywny dla siebie. Pracownicy hurtowni doskonale znają asortyment, więc gwarantujemy, że będziesz zadowolony z jakości obsługi.

Cement – Jabłonna, Legionowo i okolice

Inwestorów realizujących prace budowalne lub remontowo-budowlane na terenie miejscowości Jabłonna, Legionowo, Łajski, Serock, Michałów Reginów, Skrzeszew i okolicy zachęcamy do zapoznania się z materiałami, jakie oferuje nasza hurtownia budowlana. Obok cementu znajdziecie tu Państwo także wapno, uplastyczniacze, gazobeton w postaci bloczków oraz styropian. W stałym asortymencie posiadamy materiały budowlane i wykończeniowe, narzędzia, artykuły BHP i akcesoria. Cement oraz inne materiały budowlane na terenie całego powiatu legionowskiego.

Masz pytania dotyczące szczegółowej oferty?