Artykuły BHP

Artykuły BHP

Artykuły BHP

Odzież ochronna to nieodłączny element garderoby pracowników różnych branż i stanowisk pracy. Ten rodzaj artykułów BHP ma za zadanie chronić zdrowie pracowników i zapewniać jak najwyższy poziom bezpieczeństwa przed ewentualnymi zagrożeniami wynikającymi ze specyfiki pracy. Do podstawowych elementów odzieży ochronnej można zaliczyć m.in. obuwie ochronne, okulary ochronne, maski ochronne, rękawice ochronne, i kaski. Odzież ochronna skutecznie zabezpiecza przed wszelkimi zanieczyszczeniami, szkodliwymi substancjami, oparzeniami i zadrapaniami, a także hałasem, wilgocią czy też niskimi temperaturami.

Odzież ochronna w naszej ofercie

Jako hurtownia budowlana oferujemy szeroki wybór materiałów i akcesoriów niezbędnych podczas przeprowadzania różnego rodzaju prac budowlano-remontowych – nie tylko  profesjonalnych, lecz również okazjonalnych domowych napraw. W tej kategorii produktowej oferujemy różnego rodzaju artykuły BHP. Wśród proponowanej odzieży ochronnej znaleźć mogą Państwo m.in.:

  • okulary ochronne,
  • maski ochronne,
  • rękawice ochronne,
  • kaski.

Przedstawiana odzież ochronna to rozwiązania najwyższej jakości od najlepszych w branży producentów. Wyróżnia się odpornością, trwałością i wszechstronnym zastosowaniem. Poszczególne artykuły BHP wykonane zostały z solidnych, wysokogatunkowych materiałów, zapewniających swobodę i pełen komfort użytkowania – nawet w najbardziej wymagających warunkach pracy. Odzież robocza dostępna w naszej hurtowni to gwarancja skuteczności ochrony, wygody, a także długotrwałej żywotności.

Artykuły BHP – Jabłonna, Legionowo i okolice

Wszystkich zainteresowanych artykułami BHP różnego rodzaju serdecznie zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą. Zapewniamy odzież ochronną wyłącznie wysokiej klasy, zgodną z normami i wszelkimi wytycznymi BHP. Z uwagi na lokalizację siedziby naszej hurtowni, dostawy realizujemy głównie na terenie miast Jabłonna i Legionowo, jednak do skorzystania z oferty zachęcamy Klientów indywidualnych i firmy z całego powiatu legionowskiego. W razie pytań prosimy o kontakt

Masz pytania dotyczące szczegółowej oferty?