Pianki montażowe i silikony

Pianki montażowe i silikony

Pianki montażowe: Legionowo i okolica

Pianki montażowe znajdują szereg zastosowań podczas prac remontowych i wykończeniowych obiektów mieszkalnych i niemieszkalnych. Piana poliuretanowa to obecnie jeden z najbardziej popularnych materiałów służących do uszczelniania. Można ją zastosować praktycznie wszędzie tam, gdzie znajdują się szczeliny wymagające wypełnienia. Bardzo często pianki montażowe stosuje się przy wymianie stolarki otworowej – wewnętrznej i zewnętrznej, jak również podczas montażu różnego typu instalacji.

Klientów z terenu Legionowa i okolicy poszukujących wysokiej jakości pian montażowych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem. Oferujemy piany montażowe różniące się od siebie sposobem nakładania, składem i parametrami fizycznymi. W razie potrzeby służymy fachowym doradztwem.

Silikony: Legionowo i okolica

Silikony to masy uszczelniające i uszczelniająco-klejące, które ze względu na oferowane właściwości znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie spojenie powinno być chronione przed wodą lub zapobiegać jej przenikaniu w głębsze warstwy materiału. Silikony wykorzystuje się przede wszystkim podczas montażu armatury łazienkowej, montażu zlewów oraz do zabezpieczania różnego rodzaju powierzchni eksploatowanych w tzw. pomieszczeniach mokrych.

Nasz asortyment obejmuje szeroki wybór silikonów w różnych kolorach. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ich ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. W razie potrzeby oferujemy fachową pomoc w doborze masy uszczelniającej, która najlepiej sprawdzi się w danej aplikacji.

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą cementu oraz szeroko pojętej chemii budowlanej.

Masz pytania dotyczące szczegółowej oferty?