Hydraulika

Hydraulika

Hurtownia Hydrauliczna: Legionowo i okolica

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom hydraulików, zespołów monterskich oraz osób prywatnych dostarczamy wysokiej jakości elementy hydrauliki wodnej. Nasz asortyment obejmuje komponenty i armaturę do instalacji:

  • wodno-kanalizacyjnych,
  • kanalizacyjnych,
  • centralnego ogrzewania.

W sprzedaży posiadamy m.in. kształtki PP, rury PP, komponenty składające się na system Boryszew.

Kształtki i rury PP: Wygoda i bezpieczeństwo

Polipropylen zajmuje ważną rolę w instalacjach hydraulicznych. Za jego wyborem przemawia łatwość montażu (rury do zgrzewania można w łatwy sposób łączyć ze sobą i docinać na wymagany wymiar) i eksploatacji. Rury i kształtki PP nie korodują, a ich gładka powierzchnia znacząco utrudnia odkładanie się osadów i zanieczyszczeń, które zmniejszają światło przewodu utrudniając dostarczanie wody i odprowadzanie nieczystości. Dodatkowym atutem oferowanym przez rury PP jest możliwość ich elastycznego dopasowywania do ograniczeń występujących w miejscu prowadzenia instalacji.

Hurtownia Hydrauliczna: Szeroki wybór, atrakcyjne ceny

Klientów z terenu miasta Legionowo i okolicy zainteresowanych wyborem wysokiej jakości rozwiązań zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z asortymentem naszej hurtowni. W razie pytań lub wątpliwości dotyczących dostępności wybranych rur, kształtek oraz systemów hydraulicznych pozostajemy do dyspozycji. Nasze wyroby wyróżniają się wysoką trwałością, co gwarantuje wieloletnią, bezawaryjną eksploatację instalacji w domu, obiekcie usługowym i przemysłowym.

Masz pytania dotyczące szczegółowej oferty?